opinie uczestników Szkół Trenerów

Oto opinie Absolwentów komercyjnych Szkół Trenerów Biznesu Moderatora:
  
  „Szkoła trenerów” okazała się dla mnie cennym doświadczeniem i motorem  do dalszego rozwoju. Sama szkoła to bardzo profesjonalnie przygotowane  i prowadzone warsztaty, a cała przekazywana wiedza oparta była na  doświadczeniu i praktyce twórców szkoły. Bardzo aktywna forma zajęć  angażowała wszystkich uczestników, dzięki czemu na własnej skórze  mogliśmy poczuć i przećwiczyć wszystkie zagadnienia związane z  tworzeniem i prowadzeniem szkoleń. Bez wątpienia „Szkoła trenerów” nie  byłaby tym czym jest, gdyby nie jej twórcy którzy osobiście prowadzili  zajęcia. To ludzie o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, którzy nie tylko  uczyli nas ale i kształtowali, uświadamiając że zawód trenera to  również odpowiedzialność.
  Polecam każdemu kto poważnie myśli o swoim rozwoju.
  
  
Tomasz Jastrzębski XII edycja
  
  
  
  Czy opłaca się płacić za „Szkołę Trenerów Biznesu” skoro można kupić „Podręcznik trenera”?
  Pytanie to pojawić się może po kilkunastu latach nauki w „placówkach państwowych”.
  Trafnie dobrana wiedza. Bardzo rzetelne wprowadzenie do jej używania. I  co ważne, niezwykła postawa prowadzących (do dziś, w trudnych momentach  życia zawodowego przywołuję ją w pamięci) – sprawiają, że odpowiedź  jest tylko jedna – absolutnie Tak.
  I na koniec, jestem głęboko przekonany, że inwestycja w „Szkołę  Trenerów Biznesu” oprócz satysfakcji „biznesowej” otworzy przed Tobą  szanse na szeroko rozumiany rozwój osobisty.
  
  
Dawid Kłapkowski VIII edycja
                                                                Trener Wewnętrzny ADe Line SA
  (dawne Almi Decor)
  
  
  
  Szkoła Trenerów Biznesu Moderator to gwarancja dobrej drogi zawodowej.  Niezależnie od posiadanego poziomu kompetencji na początku szkoły,  każdy jej uczestnik na końcu odczuwa zmianę na lepsze. Wartością STB na  pewno jest jej dostosowanie do oczekiwań uczestników. Trenerzy  prowadzący w bardzo łagodny i bezpieczny sposób potrafią pracować  zarówno z całą grupą uczestników realizując założony program jak i z  każdym uczniem indywidualnie koncentrując się nad jego osobistą ścieżką  rozwoju. Bardzo praktyczne i warsztatowe podejście do zagadnień  przygotowania, prowadzenia i ewaluacji szkoleń daje bardzo rzetelne  przygotowanie do zawodu trenera. Wykorzystywana w trakcie zajęć  interakcja grupowa, moderowana przez prowadzących warsztaty, jest  niewątpliwie wartością dodaną szkoły. Największa jej zaletą jest jednak  pokazywanie w praktyce przez samych prowadzących skuteczności  przekazywanych metod i narzędzi. Wartość szkoły najbardziej docenia się  po jej skończeniu, gdy już pierwsze zauroczenie nią ustępuje miejsca  świadomej ocenie jej użyteczności w codziennej pracy.
   
  
Paweł Gąsowski VI edycja
  Kierownik Zespołu Trenerów EUROBANK S.A.
  
  
  
  Uczestnictwo w "Szkole trenerów biznesu" to niewiarygodne przeżycie.  Ale przede wszystkim niezwykłe miejsce, gdzie można rozpocząć zupełnie  nowy etap życia. Życia trenera i moderatora. Osoby przygotowanej do  wystąpień publicznych. Naprawdę warto.
  
  
Beata Kobucka II edycja
  Dział Szkoleń, WROZAMET S.A.
  
  
  
  Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu prowadzących, ich wiedzy i  doświadczenia. Przeważające zajęcia praktyczne umożliwiają podjęcie  nowej pracy trenera osobom bez doświadczenia, jak ja.
  
  
Magda Kowalska II edycja
  
  
  
  Kiedy usłyszałam o programie "Szkoły trenerów" od jednego z  prowadzących, pomyślałam "kolejny bajer". Jednak postanowiłam  spróbować...??? Już pierwsza sesja była OLŚNIENIEM w mojej pracy z  ludźmi. Byłam zauroczona. Szkoła daje "narzędzia" i uczy jak nimi  "pracować". Potem kolejne... Jestem pod wrażeniem, do tej pory.  Przeżyjcie to, warto.
  
  
Iza Dmitrowicz II edycja
  
  
  
  Doświadczenie jakie zdobyłem w "Szkole trenerów biznesu" naprawdę  pozwoliło mi na przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń. No i to  poczucie pewności siebie...
  
  
Tomasz Koniecko II edycja
  Dział Szkoleń, WROZAMET S.A.
  
  
  
  Znakomicie poprowadzone, dynamiczne i niejednokrotnie bardzo  zaskakujące zajęcia. Prowadzacy włączyli do programu elementy z jakimi  nie spotkałam się na innych szkoleniach dla trenerów (retoryka,  erystyka, techniki prawopółkulowe). Polecam bez względu na wcześniejsze  doświadczenia i umiejętności.
  
  
Joanna Stoga I edycja
  Trener
  
  
  
  Chociaż od ponad roku pracujemy jako trenerzy i samodzielnie prowadzimy  różnego rodzaju szkolenia dopiero Moderator, w trakcie cyklu warsztatów  dla trenerów, otworzył nam oczy na nasze słabości i pokazał prawdziwy  kunszt trenerski. Szkołę trenerów biznesu polecamy zarówno tym, którzy  obecnie zajmują się szkoleniami jak i osobom, które dopiero mają zamiar  rozpocząć pracę w tym zawodzie.
  
  
Marzena Lechert i Krzysztof Wołczecki I edycja
  Trenerzy Grupy LUKAS
  
  
  
  W odróżnieniu od większości uczestników rozpoczęłam tę szkołę bez  doświadczenia w pracy z grupą. Wierzyłam, że aby wyróżnić się pośród  innych studentów psychologii i na rynku pracy muszę zdobyć właśnie taką  wiedzę i umiejętności. Podczas zajęć w szkole trenerów poznałam  techniki prowadzenia warsztatów, motywacje uczestników i sposoby  radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Dziś, gdy już mam pierwsze  trenerskie wprawki za sobą, wiem, że szkoła była niezbędna. Bez niej  nie potrafiłabym przygotować planu zajęć, nie wiedziałabym jak zachować  się na forum grupy. Szkoła była dla mnie niebagatelną inwestycją w  siebie. Poświęciłam dużo czasu i pieniędzy, ale było warto.
  Czy wiecie dlaczego uwielbiam prowadzić treningi? Bo wymagają dużej  kreatywności podczas przygotowań. Dają poczucie, że wnosi się coś w  rozwój innych ludzi. Pozwalają obserwować zachowania innych. Są wielkim  wyzwaniem, sposobem sprawdzenia siebie, ale przede wszystkim to  wspaniała zabawa!
  
  
Adela Hołdys I edycja
  Studentka II roku psychologii Uniwersytetu Opolskiego
  
  
  "Szkoła Trenerów Biznesu" niewątpliwie poszerzyła mi zakres wiedzy.  Otrzymałem narzędzia, które na gorąco wykorzystałem w pracy jako  prowadzący szkolenia z nowymi pracownikami. Anonimowa ocena uczestników  szkolenia obecnie przekracza liczbę 7 (na skali od 1 do 10). Otrzymałem  obszerne materiały z prowadzonych zajęć, do których zawsze mogę się  odwołać i przypomnieć sobie przedstawiane treści. Cieszę się, że  uczestniczyłem w kolejnych zajęciach z firmą MODERATOR.
  
Marek Szozda I edycja
  Opiekun marki KADUS,
  trener wewnętrzny
  
  

Program Kapitał Ludzki
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Unia Europejska